Sty 29, 2018 Written by 

Światowe Dni Młodzieży w Panamie

Droga Młodzieży !!!

W naszej Polskiej Misji Trójcy Świętej organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży Panama 2019. Ze wzgęldu ba trwający w tym czasie rok szkolny, planujemy wyjazd w dniach od 23 stycznia 2019 r - 27 stycznia 2019 r. (Wylot w środę w nocy powrót w niedziele nad ranem).

Osoby zainteresowane wyjazdem mogą kontaktować się  z Grażyną Wójtowicz (847 858 7101); ks. Krzysztof ( 773 822 9034)

Modlitwa w intencji ŚDM Panama 2019

Ojcze miłosierny, Ty nas wzywasz, abyśmy traktowali nasze życie jako drogę zbawienia: pomóż nam patrzeć na przeszłość z wdzięcznością, przeżywać naszą teraźniejszość z odwagą i budować naszą przyszłość z nadzieją. Panie Jezu, Przyjacielu  Bracie, dziękujemy, że patrzysz na nas z miłością. Spraw, abyśmy słyszeli Twój głos, który rozbrzmiewa w sercu każdego z mocą i światłem Ducha Świętego.Daj nam łaskę bycia Kościołem w drodze, głoszącym z żywą wiarą i młodym obliczem radość Ewangelii; Kościołem, który pracuje nad budową społeczeństwa bardziej sprawiedliwego i braterskiego, jakiego wszyscy pragniemy. Prosimy Cię za Papieża, za biskupów i wszystkich, którzy wezmą udział w najbliższych Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, a także za wszystkich, którzy się przygotowują, aby ich przyjąć. Matko Boża, Patronko Panamy, spraw, abyśmy modlili się i żyli z tą samą hojnością, co Ty: „Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego” (Łk 1, 38). Amen.                                                                                      

 

1994 Last modified on piątek, 16 marzec 2018 17:56
Login to post comments

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.